Marmara’ya Sis Uyarısı! Bugün Hava Nasıl Olacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), 6 Ekim tarihli hava durumu raporunu yayımladı. Rapora göre sabah ve gece saatlerinde Doğu Anadolu’nun doğusu, Orta ve Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ile Marmara’nın doğusunda pus ve yer yer sis bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden (MGM) yapılan son değerlendirmelere göre yurt genelinin parçalı ve az bulutlu, Doğu Karadeniz ve Marmara’nın kuzeyi zamanla çok bulutlu, gece saatlerinden sonra İstanbul’un kuzey ilçelerinin yerel olmak üzere sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde Doğu Anadolu’nun doğusu, Orta ve Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ile Marmara’nın doğusunda pus ve yer yer sis beklenmektedir.

Yurt genelinde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor. Rüzgar çoğu zaman kuzeyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

Marmara parçalı ve az bulutlu, kuzeyi zamanla çok bulutlu, Gece saatlerinden sonra İstanbul’un kuzey kesimlerinin sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bölgenin doğusunda sabah ve gece saatlerinde pus ve yer yer sis beklenmektedir.

3 BÜYÜK KENTTE HAVA NASIL OLACAK?

İSTANBUL °C, 24°C

Parçalı ve az bulutlu, zamanla parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinden sonra kuzey kesimleri yerel sağanak yağışlı

İZMİR °C, 27°C

Parçalı ve az bulutlu

ANKARA °C, 23°C

Az bulutlu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x