Nothing Phone (2a) özellikleri ve fiyatı sızdırıldı

Nothing Phone (2a) modeli, teknoloji dünyasındaki son sızıntılara göre piyasaya sürülecek olan yeni bir akıllı telefon olarak dikkat çekiyor. Bu cihaz, daha önce tanıtılan premium sınıf Nothing Phone (2) modelinin daha mütevazı bir versiyonu olacak. Henüz Nothing tarafından resmi bir doğrulama yapılmamış olsa da, sızan bilgiler bu telefonun yakında piyasaya sürüleceğine işaret ediyor. En son gelişmeler, telefonun yapılandırmaları, renk seçenekleri ve fiyatlandırması hakkında bilgileri ortaya çıkardı.

Roland Quandt isimli bir duyumcu, X (daha önce Twitter olarak bilinen platform) üzerinden Nothing Phone (2a) hakkındaki en güncel bilgileri paylaştı. Telefon, 8GB + 128GB ve 12GB + 256GB RAM ve depolama yapılandırmalarında piyasaya sürülecek. Beyaz ve siyah renk seçenekleriyle sunulacak olan Nothing Phone (2a)’nın temel modeli için 400 Euro’dan daha düşük bir fiyat etiketi bekleniyor.

Nothing Phone (2a) özellikleri ve fiyatı sızdırıldı

Sızıntılara ve dedikodulara göre Nothing Phone (2a), tamamen yeni bir tasarıma sahip olacak. Telefon, yatay konumlandırılmış çift kamera sensörlerini barındıran dairesel bir modülle donatılacak. Kamera adası, Glyph LED ışık şeritleri ile çevrili olacak. Üretim validasyon birimi olarak sızan bir cihaz, telefonun 50MP çift arka kamera ve FHD+ çözünürlüğe sahip 6.7 inçlik bir AMOLED ekranla geleceğini ortaya koydu. OLED panelin, Çinli Visionox veya BOE tarafından sağlanması bekleniyor. Nothing Phone (2a)’nın MediaTek Dimensity 7200 işlemci ile güçlendirilmesi öngörülüyor.

Nothing, 27 Şubat’ta bir etkinlik planlayarak MWC 2024’teki varlığını zaten doğrulamış durumda. Markanın bu etkinlikte cihazı duyurması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x