Tarih Duyuruldu: Binance Bu Altcoin’i Listeleyecek!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, 40. Launchpool projesini duyurdu. Merkeziyetsiz web3, oyun ve blockchain projesi Endurance’ın yerel token’ı olan Fusionist (ACE), Binance’in tercihi olarak belirlendi. Detaylı bilgiler ve ACE token’in listelenme tarihi olan 18 Aralık hakkında merak edilenleri içeren bir inceleme.

Binance Launchpool’da ACE Kazanma Şansı

Binance, 40. Launchpool projesi ile kullanıcılarına ACE token kazanma fırsatı sunuyor. ACE kazanmak isteyenlerin 13 Aralık’tan itibaren 5 gün boyunca farming yapabileceği bu yeni projenin detayları, BNB veya FDUSD staking seçeneklerini içeriyor. Toplam arzı 147 milyon olan ACE’in dağıtımı olacak Launchpool yakında başlıyor.

ACE Token Ödüllerinde BNB ve FDUSD Staking

Binance, ACE Launchpool projesinde BNB veya FDUSD stake eden kullanıcılara özel olarak ayrılan ACE ödüllerini detaylı bir şekilde duyurdu. Toplamda 10,29 milyon ACE’in ödül olarak dağıtılacağı bu programda, BNB havuzunda ödülün %80’i, FDUSD havuzunda ise %20’si yer alacak. Kullanıcılar için ayrılan ACE paylarına ve ödül detaylarına dair bilgiler, Binance’in açıklamalarına dayanarak sunuluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x